“Uzm. Dr Yıldıray Tanrıver - Onkoloji Uzmanı, Fonksiyonel Tıp”

Çalışma Saatleri: Hafta İçi ve Cumartesi 10:00 – 19:00

HAKKIMDA

Hepimizin bir hikayesi var ve hikayelerimizin kahramanları olmak üzere yolculuğumuza devam ediyoruz.

Benim yolcuğumda İstanbul Kadıköy Anadolu Lisesi’ni bitirmek, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi ’nden Tıp Doktoru olarak mezun olmak ve İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Onkoloji uzmanlığımı tamamlamak vardı. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde TC. Sağlık Bakanlığı tarafından sertifikalandırılmış ozon, mezoterapi, fitoterapi ve akupunktur eğitimlerini tamamladım. Onkoloji uzmanı ve öğretim görevlisi olarak çalıştıktan sonra ilaç sektöründe kardiyolojiden diyabete, romatizmal hastalıklardan kansere kadar günümüzde kullanılan ilaçların araştırma ve geliştirilmesinde çeşitli roller üslendim. İlaçların neye ne kadar iyi geldiğini ve gelemediğini görme şansına eriştim.

İstanbul Medipol Üniversitesi’nde okutman ve öğretim görevlisi olarak çalıştım.

Bu dönem içinde ABD’de Cleveland da Fonksiyonel Tıp ile tanıştım ve fonksiyonel tıp eğitimini aldım. Hastalıklara ‘ne’ olarak bakmanın yanında ‘neden’ ve ‘nasıl’ pencerelerinden bakmanın buzdağının altını gösterdiğini ve hastalıklardan korunma ve tedavinin ana şartlarını oluşturduğunu gördüm.

Genetik faktörlerin yanında genetiğimizi olumlu ve olumsuz olarak etkileyebilecek hücresel ve moleküler düzeyde değişikliklerin sağlıklı yaşamla direk bağlantısını deneyimledim.

Hastalıklardan korunmak, en doğru tedaviyi, en iyi zamanda, en uygun şekilde almak, hekimi tarafından takip edilmek hepimizin en doğal hakkı.

Hastalık yoktur, Hasta vardır.

Bedensel, Ruhsal ve Akılsal olarak sizi Bireysel Ultra Sağlığınıza ulaştırmak üzere birlikte neler yapabiliriz bakalım.

YASAL UYARI

Buradaki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hekiminizin önerdiği tedavileri uygulamalısınız.